Are you looking for Best Online Books for reading or an online library?


Where are you at the moment? The answer is you are in an online library where you can find Top free books, audiobooks, PDF books even you can download free E-Books and buy at cheap cost on iTunes and Amazon by us. The best seller books are available here.
We all know, Books are the true friend of an individual who will never let you down and will not betray you as well. It will teach you, help you to know the vast ideas of the Authors.
“A great book should leave you with many experiences, and slightly exhausted at the end. You live several lives while reading.” ― William Styron
We set up this online bookstore to bring you closer to Books.
If you are a book lover and you are enthusiastic, creative and like to think critical, love to explore and gain knowledge; Book reading is your passion, most of the time you spend reading books but not getting a proper website where you can find all of your desire books you want then sure after visiting this website you will be pleased so, do not forget to Bookmark your “BOOKSTORE”.

We can say this is the best online library all over the world.
We have thousands of positive reviews and tons of orders for books.
Why BOOKSTORE?
New collection of books daily, Best Collection of e-books, Find iTunes books Amazon books at low cost, Top Free Books, Textbooks available, Top Audiobooks, ISBN database, Fast purchase system, time-saving, cost-saving and easy to view all categories.
Vzdelaná - Tara Westover

Vzdelaná

By Tara Westover

  • Release Date: 2019-06-21
  • Genre: Biographies & Memoirs

Description

Silné, strhujúce, nezabudnuteľné rozprávanie, v ktorom Tara nič neprikrášľuje ani nedramatizuje. Autentický a neuveriteľne poetický životný príbeh. Príbeh rozpráva o hľadaní vlastného ja. Je to príbeh o neoblomnej rodinnej lojalite a o smútku, ktorý sprevádza pretrhnutie najužších väzieb. Príbeh Tary Westoverovej o dospievaní sa vyznačuje prenikavým postrehom veľkých spisovateľov a zdôrazňuje význam a prínos skutočného vzdelania – schopnosť vidieť život novými očami a ochotu meniť ho. Tara Westoverová sa prvý raz ocitla v triede ako sedemnásťročná. Narodila sa v rodine survivalistov, ktorí žili v horách amerického Idaha. Tam sa pripravovala na koniec sveta tak, že zavárala do zásoby broskyne a spávala s „plnou poľnou“. V lete s mamou, babicou a liečiteľkou, varila bylinné odvary a v zime triedila kovový šrot na otcovom šrotovisku. Jej otec nedôveroval zdravotníctvu, preto s Tarou nikdy nenavštívili lekára. Rezné rany, otrasy mozgu, dokonca aj popáleniny po výbuchu liečili doma pomocou byliniek. Rodina bola natoľko izolovaná od bežného života, že nikto neriešil, či sa deťom dostáva vzdelanie. A nikto nezasiahol, keď sa starší brat začal správať násilnícky. Ďalší z Tariných bratov sa dostal na vysokú školu a priniesol jej novinky z ďalekého sveta. Vtedy sa rozhodla vyskúšať nový život. Vďaka samoštúdiu sa jej podarilo zvládnuť matematiku, gramatiku a vedecké predmety na takej úrovni, že spravila test ACT a prijali ju na Brigham Young University. Tam študovala psychológiu, politické vedy, filozofiu a históriu a prvý raz počula o závažných svetových udalostiach ako holokaust a hnutie za občianske práva. Túžba po vzdelaní ju zmenila, prebrázdila kvôli nej oceány, precestovala kontinenty, doviedla ju na Harvard a Cambridgeskú univerzitu. Až potom si začala klásť otázku, či nezašla priďaleko, či ešte nájde cestu domov.

Comments